Ekonomi

LAV’dan AÇEV’e anlamlı destek

İSTANBUL (İGFA) –LAV, Anneler Günü’nü Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) iş birliğiyle gerçekleştirdiği güçlendirme hareketiyle kutladı.

AÇEV’in depremden etkilenen çocuklar, ebeveynler ve kadınlar için bölgedeki çalışmalarına katkıda bulunan LAV, Anneler Günü kapsamında tüm tüketicileri bu hareketin bir parçası olmaya davet etti.

Annelerin koşulsuz sevgi ve şefkatle dolu kocaman yüreklerinden ilham alan LAV, “Bir büyük yürek hepimize yeter” diyerek, LAV’ın tüm eserlerinin satışından elde edilen geliri 12-14 Mayıs 2018 tarihlerinde AÇEV’e aktarıyor. 20 ilde 104 lokasyon. LAV, Vakfın deprem bölgesinde yürütülen çalışmalara katkısını hep birlikte artırmak için çağrıda bulundu.

LAV Pazarlama Müdürü Merve Atış, beyin sarsıntısının akut etkileri sırasında öncelikle çocuklara, ebeveynlere ve kadınlara psikososyal destek sağlamayı ve olası aksiliklerin önüne geçmeyi hedefliyor; ebeveynleri ebeveynlik rollerinde güçlendirmek ve bu süreçte çocuklarına destek olacak beceriler kazandırmak; Kadınları ve anneleri güçlendirmek için çalışan AÇEV ile iş birliği yaptıklarına dikkat çekti.

Atış, 12-14 Mayıs ortasında tüm LAV işlerinin satışından elde edilecek geliri 20 ilde 104 noktada AÇEV’e aktaracaklarını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu